Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Kontrola ewidencji ZHP

Druhny i druhowie,

mając na uwadze fakt, iż wszyscy członkowie Związku Harcerstwa Polskiego powinni być ujęci w ewidencji ESHD (elektroniczny system danych harcerskich) a także bezpieczeństwo członków ZHP, w szczególności związane z ochroną ubezpieczeniową NNW oraz biorąc pod uwagę niepokojące wyniki kontroli przeprowadzonej w tamtym roku Komisja Rewizyjna Hufca Warszawa-Żoliborz na mocy uchwały nr1/2017 postanowiła ponownie przeprowadzić kontrolę ewidencji.

 

Kontrola ta ma na celu zweryfikowanie zgodności i aktualności danych wprowadzanych do ewidencji przez prowadzących poszczególne jednostki podstawowe naszego hufca oraz zmobilizowanie drużynowych do systematycznego dbania o aktualność podstawowej dokumentacji wymaganej do prowadzenia jednostki podstawowej.

Kontrolą objęte są wszystkie jednostki podstawowe działające w naszym hufcu (gromady, drużyny, kręgi instruktorskie, kluby specjalnościowe) zatem prosimy, żeby komendanci poszczególnych środowisk/szczepów dopilnowali, aby każda jednostka wchodząca w skład danego środowiska/szczepu, przystąpiła do kontroli w jednym z podanych niżej terminów. Kontrola zapowiedziana jest z dwumiesięcznym wyprzedzeniem, zatem liczymy na to, że w tym roku każdy drużynowy stawi się z niewybrakowaną dokumentacją, zwłaszcza, że jest dużo czasu na jej uzupełnienie.

Kontrola przebiegać będzie w następujący sposób: osoba odpowiedzialna za daną jednostkę poKontroladstawową powinna stawić się na jednym z dyżurów KRH, z kompletem dokumentacji.

Komplet dokumentów zawiera:

- LISTĘ OSÓB Z PRZYDZIAŁEM DO SWOJEJ JEDNOSTKI (WYGENEROWANĄ Z SYSTEMU EWIDENCJI ZHP);

- WYPEŁNIONE I PODPISANE ZGODY RODZICÓW NA PRZYNALEŻNOŚĆ DZIECKA DO ZHP (DOTYCZY WSZYSTKICH CZŁONKÓW JEDNOSTKI DO 16 ROKU ŻYCIA);

- WYPEŁNIONE I PODPISANE DEKLARACJE ZGODY NA PRZYNALEZNOŚĆ DO ZHP (DLA WSZYSTKICH CZŁONKÓW JEDNOSTKI OD 16 ROKU ŻYCIA);

- DEKLARACJĘ DRUŻYNOWEGO, A W PRZYPADKU DRUŻYNOWYCH NIEPEŁNOLETNICH DEKLARACJĘ OPIEKUNA DRUŻYNY (O ILE Z JAKIEGOŚ POWODU DEKLARACJA NIE ZNAJDUJE SIĘ W SIEDZIBIE HUFCA).

Dyżury członków KRH odbywać będą się w lokalu hufca w następujących terminach:

-25.04.2017 (wtorek), 19.00-21.00 (phm. Dorota Brzuska-Kamoda)

-26.04.2017 (środa), 18.00-21.00 (phm. Mateusz Chmielewski)

-27.03.2017 (czwartek), 18.00-21.00 (phm. Katarzyna Stojanow)

-28.04.2017 (piątek), 19.00-22.00 (pwd. Aleksander Łosek)

Ze względów organizacyjnych prosimy, aby każda osoba zainteresowana danym terminem kontroli zapowiedziała swoją obecność minimum dzień wcześniej.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z kontrolą zachęcamy do kontaktu poprzez e‑mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub bezpośrednio do poszczególnych członków komisji.

Czuwaj!

Komisja Rewizyjna Hufca ZHP Warszawa Żoliborz