Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Przyroda w wielkim mieście - warsztaty ŻSKI

Zapraszamy serdecznie na warsztaty wiosenne Żoliborskiej Szkoły Kadry Instruktorskiej! Po zeszłorocznym tropieniu wilków i jedzeniu leśnych skarbów, w tym roku pochylimy się nad przyrodą w wielkim mieście. To właśnie tutaj odbywa się większość naszych zbiórek i spotkań; to podczas buszowania po Hyde Parku Baden-Powell, jako mały chłopiec rozbudzał swoją pasję do dzikiej przyrody i przygody.

Będziemy m.in.tropić zwierzęta żyjące w parkach i nad rzeką, dowiemy się czegoś więcej na temat miejskich ogrodów i tego, jak je stworzyć na własną rękę (albo z zuchami i harcerzami!). Wiedzę będziemy zdobywać w praktyce dzięki warsztatom z ekspertami.

Dla kogo?

Dla kadry, instruktorów i wędrowników naszego Hufca. Nie musisz działać w drużynie/gromadzie, żeby przyjść!

Organizacyjnie

Zaczynamy w sobotę, 21 kwietnia o 9:00, kończymy w niedzielę po obiedzie. Nocleg w domku fińskim na Jazdowie w Warszawie (należy zabrać karimatę i śpiwór).

Koszt

45 zł (w tym nocleg, wyżywienie i warsztaty)

Zgłoszenia

Ankieta zgłoszeniowa jest dostępna pod adresem: https://goo.gl/forms/55V24PVSWLeBth6D3

Wpisowe należy wpłacać na konto hufca 07 1240 1037 1111 0010 0634 2965 , z tytułem: DSCZ nr 15/WW/039/2018 / imię i nazwisko

Na Wasze deklaracje i wpłaty czekamy do 31 marca! Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!