Wyniki i Podziękowania Kakofonia 2018

­Czuwaj!

25. Festiwal Kakofonia już za nami. Po całym dniu emocji, śpiewu, tańców i innych zmysłowych doznań zostali wyłonieni zwycięzcy we wszystkich kategoriach. Wszystkie przyznane nagrody są wymienione niżej.

Dziękujemy za udział gromadom, drużynom oraz zespołom: 254 WGZ „Dębowa brać”, 254 WGZ „Leśne duszki”, 293 WGZ „Nibylandia”, 120 WGZ „Piorun”, 423 WGZ „Bajowa Gromada”, 368 WGZ „Wataha”, 368 WGZ „Minionki”, 305 WGZ „Załoga Victorii”, 77 WGZ „SmokoSmyki”, 252 WGZ „Przyjaciele Kubusia Puchatka”, 56 WGZ „Włóczykije”, 128 WGZ „Lwy”, 77 WDH „Viva Rosa”, 254 WDH „Knieja”, 253 WDH „Zaginione Miasto”, 119 WDH „Immortales”, 123 WDH „Aventura”, 252 WDH „Pod zielonym smokiem”, 128 WDH „Invicta”, 121 WDH „Feniks”, 56 WDH „Brzask”, 423 „Potwory”, 123 WDS „Za horyzontem”, 77 WDS „Ellada”, 253 WDS „Liberis Libertatis”, 305 WDS „Rzeka”, 305 WDS „Połoniny”, 56 WDS „Ignis”, 254 WDW „Płomienie”, 305 WDW „Eos”, 330 WDW „Quantum Satis”, 127 WDW „Plejady”, 56 WDW „Nieprzemakalni”, 423 WDW „Granaty”, 79 WWDH „Alpha”, członkom kursu przewodnikowskiego „Nemeton”, namiestnictwu zuchowemu. Bez Was ten festiwal by się nie odbył, każdy występ był wyjątkowy i nie możemy się doczekać, co przygotujecie w przyszłym roku!

Dziękujemy również osobom, dzięki którym wszystko działało, jak należy: Piotrkowi Marudowi, Zosi Gudaszewskiej, Asi Skibie, Oli Weszpińskiej, Agacie Bernatek, Basi Troszkiewicz, Łukaszowi Wędrowskiemu, Kubie Batoremu, Wiktorii Jasińskiej, Kasi Stojanow, Filipowi Stojanowowi, Krzysiowi Pawlukowi, Michałowi Stępniewskiemu, Julce Litwin, Oli Wierzbowskiej, Maurycemu Matałowskiemu, Kasi Tradowskiej, Mai Gramburg, Kacprowi Rynio, Basi Uflewskiej, Magdzie Bieleckiej, Andrzejowi Świderkowi, Adamowi Szafrańskiemu, Klaudii Frankowskiej, Jankowi Brzostkowi, Izabeli Polak, Bartoszowi Deptuła, Bartkowi Formańskiemu, Julii Banaś, Marysi Banaś, Michałowi Trochimiukowi i pozostałym członkom 79 WWDH, Cyprianowi Siwemu.
Dziękujemy wszystkim, którzy w większym lub mniejszym stopniu przyczynili się do stworzenia tego festiwalu, pomogli w piątkowych przygotowaniach oraz sobotnim sprzątaniu i rozwożeniu sprzętu. Dziękujemy 254 WDW „Płomienie” za organizację kawiarenki. Dziękujemy sztabowi zlotu „Obieżyświat” za dodatkowe indyjskie atrakcje.

Dziękujemy też naszym partnerom i sponsorom: Wildgrass, SealArt, Haftove, Semi-Line, Mystery Rooms, TennisLove.

W sposób szczególny chcemy podziękować: Basi Osowskiej, Natalii Cichoń, Jankowi Kunickiemu, Oli Wasielewskiej, Ani Kozłowskiej, Piotrowi Glińskiemu, Maćkowi Piskorzowi, Weronice Pawlak, Jędrkowi Skawinie, Wiktorii Koleckiej-Majewicz, Agnieszce Leksowskiej, Adrianowi Kali, Uli Żurek, Kubie Szostakowi, Oli Dąbrowskiej, Kasi Zajączkowskiej, tacie Janka Kunickiego, Mrówce, Wandzie Woźnickiej, Oli Żukowskiej, Dianie Wojciechowskiej, Maksowi Gawronowi, Kasi Łukszy, Dorocie Wieluńskiej, dyrekcji LXIV LO im. St. I. Witkiewicza oraz komendzie hufca za obdarzenie nas zaufaniem.

Czuwaj!

phm. Anna Gołąb

phm. Anna Rudzińska

WYNIKI