Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Nowa deklaracja drużynowego

Drogie Drużynowe i Drodzy Drużynowi,

w związku ze zmianą przepisów odnośnie do ochrony danych osobowych Główna Kwatera ZHP przygotowała nowe wzory deklaracji drużynowego zgodne z ustawą o RODO. W związku z tym jesteśmy zobowiązani jako Hufiec wymienić dokumentację tak, żeby była zgodna z przepisami Państwowymi.

Dlatego postanowiliśmy opóźnić rozkaz z zatwierdzeniami jednostek, żeby wszystkie drużynowe i wszyscy drużynowi zdążyli donieść, bądź podpisać w Hufcu aktualne deklaracje drużynowej/ego. Czas na realizację tego założenia jest do 08.10.2018 (włącznie), żeby w ten okres wchodziły chociaż dwa poniedziałkowe dyżury.

Jest nam przykro z powodu powstałej niedogodności, ale jest to bardzo ważne w kontekście zgodności z przepisami państwowymi.

Dokument: TUTAJ

Czuwaj!