Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

ZLOT HUFCA OBIEŻYŚWIAT 2019

W tym roku wybieramy się do Irlandii! Zapiszcie w kalendarzu datę zlotu - 13 kwietnia 2019 r.

ZGŁOSZENIA RUSZYŁY! 

LINK DO REGULAMINU: TUTAJ

ANKIETA ZGŁOSZENIOWA: TUTAJ - na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2019 r.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w tegorocznym zadaniu przedzlotowym, które trwa od 17 do 31 marca 2019 r.

DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA

Święty Patryk jest patronem Irlandii, a 17 marca obchodzone jest święto narodowe na jego cześć. My również będziemy w tym roku hucznie obchodzić Narodowe Święto Irlandii przez okrągłe dwa tygodnie!

Zadanie przedzlotowe jest w tym roku niesamowitą grą miejską, którą wykonuje się patrolami (lub gromadami). Gra jest dostępna dla wszystkich i można wykonać ją o dowolnym czasie, ani nawet nie trzeba znaleźć wszystkch punktów - nawet jeden się liczy!

Na terenie Żoliborza i Bielan zostało ukrytych 7 irlandzkich skrytek, które będą dostępne od 17 do 31 marca 2019 r. Znajdźcie je wszystkie i wyślijcie nam tajemnicze symbole znalezione w skrytkach. Ich lokalizacja dostępna jest w regulaminie.

Zadanie przedzlotowe ułatwi Wam zmagania na porannej grze zlotowej.

Na zdjęcia czekamy do 2 kwietnia 2019 r., należy przesłać je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.