Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

phm. Diana Wojciechowska - namiestniczka zuchowa

Od 5 lat jestem związana ze środowiskiem 252, w którym prowadzę gromadę zuchową. Prócz tego pełnię funkcję namiestniczki - dzięki temu swoim doświadczeniem i pasją pracy z zuchami mogę dzielić się z innymi. Moim harcerskim "konikiem" są przede wszystkim gawędy, zabawy tematyczne, zwiady i gry.

Czytaj dalej

pwd. Agnieszka Dołowa - wicenamiestniczka

Coś o mnie? Jestem studentką UKKNJF, czyli po prostu nauczania języka francuskiego. Lubię słuchać muzyki i piec przeróżne słodkości. :) Poza tym, jestem też drużynową 423 WGZ "Odkrywcy słonecznych promyków".

phm. Agnieszka Kwiatkowska

Agnieszka uwielbia gotować. Dba o pełne żołądki swoich znajomych. Jest kreatywna i pomysłowa, nieraz zadziwia współtowarzyszy spotkań zawartością swojej torebki i głowy. Związana z metodyką zuchową, przez kilka lat prowadziła 252 WGZ, następnie po przerwie działa w Namiestnictwie Zuchowym. Zaangażowana w organizację zlotów hufca Obieżyświat po ich reaktywacji. Dodatkowo rozwija się w kształceniu. Planuje zdobyć BOKK i SOKK Na codzień pracuje w biurze rachunkowym. W wolnych chwilach podróżuje i ćwiczy. Największe marzenie- podróż do Tadżykistanu. W ramach zamiłowania do liczb i podejmowania wyzwań postanowiła spróbować swoich sił jako skarbnik hufca!

pwd. Krzysztof Pawluk

Jeżeli zapytasz mnie co jest moim hobby, bez względu na porę roku czy pogodę, zdecydowanie odpowiem, że rower. Najlepiej szosowy, który można dopasować do swoich potrzeb i którym można bez korków przemierzać Warszawę - dając ludziom to, co sprawia radość na ich twarzach - czyli jedzenie. Poza tym, lubię projektować rzeczy, które potem można wydrukować choćby na drukarce 3D.

Jestem też drużynowym 56 WDH 'Włóczykije', której to przekazuje swoje zainteresowania i pasje już od dobrych kilku lat.

pwd. Marta Majkowska

Jestem związana ze 123 WGZ "Gwiezdna Gromada" od początku jej istnienia. Gwiazdy, podróże międzyplanetarne, ufoludki, rakiety kosmiczne - to moja zuchowa bajka. Pierwsze harcerskie marzenie zrodziło się u mnie jeszcze, gdy sama byłam małą zuchenką - chciałam zostać drużynową w gromadzie zuchowej. Marzenie oczywiście musiało poczekać dobre 10lat, ale było tym, co pchało mnie w chwilach zwątpienia naprzód. Takie cuda potrafi zdziałać dobra kadra :)

Studiuję Biotechnologię (obecnie medyczną) na UŁ; wybór tego kierunku sprawia, że każda zapleśniała zuchowa kanapka niewyjęta na czas z plecaka sprawia mi cichutką frajdę.

Czytaj dalej

pwd. Małgorzata Brzuska

Jestem instruktorką środowiska 254, z którym jestem związana odkąd tylko pamiętam. Miałam przyjemność być w nim zuchem, harcerką, przyboczną zuchową, przyboczną harcerską, dwukrotnie komendantką obozu harcerskiego i przez dwa lata druzynową gromady zuchowej. Obecnie działam w KI 254 i od września 2017 w namiestnictwie zuchowym. Studiuję Zarządzanie i Inzynierię Produkcji na Politechnice Warszawskiej i jestem animatorką w firmie Mały Inżynier. Kocham podróżować i zwiedzać nowe miejsca, oglądać filmy, szczególnie te inspirowane prawdziwymi wydarzeniami i poznawać nowych ludzi.

pwd. Magda Kalinowska

Od 2012 roku (z małą przerwą) jestem drużynową 254 WGZ Drzewomaniacy, wcześniej Dębowa Brać. Prywatnie studiuję Etnologię i Antropologię Kulturową na Uniwersytecie Warszawskim oraz pracuję jako animatorka i „barista" ;) W wolnych chwilach czytam książki i oglądam seriale. Uwielbiam szpinak, lamy i wyzwania, dlatego cieszę się, że od niedawana jestem częścią naszego namiestnictwa.