Obieżyświat 2018

26 maja 2018

Namaste!

Drodzy drużynowi,

Już w najbliższą sobotę, 26 maja, widzimy się na Zlocie Hufca Obieżyświat 2018. W tym roku wybieramy się do Indii.

Zapisy patroli rozpoczynają się o 9:30 w Ogrodzie Krasińskich. O 10:15 rozpoczyna się apel, prosimy przybyć na tyle wcześniej, aby zdążyć zarejestrować swoją drużynę w biurze zlotu.

Każdy uczestnik powinien mieć przy sobie bilet całodobowy uprawniający do przejazdów komunikacją miejską (może być też karta miejska lub karta ucznia). Należy mieć ze sobą również prowiant (na drugie śniadanie i lekką kolację). W trakcie pierwszej gry przewidziany jest ciepły posiłek.

Dla przypomnienia harmonogram dnia:

9:30 - 10:15 - zapisy w biurze, odebranie kart patroli

10:15 - 10:45 - apel, wprowadzenie

10:45 - 11:00 - czas dla patroli na przygotowanie do gry 11:00 - 17:00 - gra (podczas gry ciepły obiad)

17:00 - 18:00 - czas dla patroli na dojazd na miejsce zakończenia zlotu, czas na kolację

18:00 - 20:00 - gra wieczorna (na miejscu zakończenia zlotu) 20:00 - 20:30 - zakończenie zlotu, rozdanie nagród

Link do regulaminu (aktualizacja 09.05.2018): http://tiny.pl/g8hpf

Do zobaczenia na zlocie!

Sztab Zlotu Hufca “Obieżyświat” 2018

________________________________________________________________________________________________________________________

LINK DO NAUKI KROKÓW: https://www.youtube.com/watch?v=6AUU5GQYhyc&t=10s

LINK DO MUZYKI: https://www.youtube.com/watch?v=PQmrmVs10X8

SZTAB

hm. Michał Mateusz Maciąg HR

Komendant Zlotu, szef niedzielnej gry

Miłośnik książek, znawca wielu gier planszowych i dusza towarzystwa.

pwd. Marta Majkowska sam.

Zastępca Komendanta Zlotu, szefowa gry sobotniej

Lubi gotować, oglądać seriale kryminalne i pić duuuuużo herbaty.

Marta1
pwd. Martyna Trojanowska sam.

Sekretarz, współpraca z partnerami i sponsorami

Marzy o podróży do krajów dalekiej północy, czyli na Islandię, do Norwegii i Grenlandię.

DSC 0125 1
phm. Filip Stojanow HR

Szef zespołu organizacyjnego hufca, skarbnik

Zapalony cyklista, książkomaniak i miłośnik górskich wędrówek.

DSC 0106 1
phm. Wojciech Brygider HR

Szef Biura Promocji Zlotu

Lubi poznawać różne zakątki świata poprzez żołądek, jest mistrzem fify i wspinaczki.

phm. Aleksandra Wasielewska HR

Szefowa sobotniego wieczoru, Biuro Promocji Zlotu

Lubi leniwe poranki z dobrym śniadaniem, widok z okna na góry i wieczór z dobrą książką.

phm. Agnieszka Kwiatkowska sam.

Biuro zlotu

Uwielbia gotować, w wolnym czasie biega, uprawia crossfit i pływa.

DSC 0097 1
Maciej Wojtyra odk.

Kwatermistrz zlotu

Wolny czas poświęca pięknym górom, jest również wielkim miłośnikiem spania.